Znak Třicítky
Znak Dvojky

Aktuality
O nás
Akce
Letní tábor
Fotogalerie
Historie
Ke stažení
Kontakty

© Myška & Béďa

Profile for tricitkadvojka


Informace o Letním Táboře

Termín letošního letního tábora je 6. 7. - (23.) 24. 7. 2021
Ke stažení:

Seznam věcí na tábor 2021
Přihláška pro členy 2021
Přihláška pro nečleny 2021
Čestné prohlášení 2021

Tábořiště

Již od roku 1997 jezdíme na naše tradiční tábořiště, asi čtyři kilometry od obce Sloup v Moravském krasu. Jedná se o tradiční stanový tábor, kde uprostřed lesa využíváme polní kuchyni, polní sprchy (dřevěná konstrukce, dokonale krytá plachtou, jež obsahuje polní sprchová kamna sloužící k ohřevu vody). K letnímu táboru neodmyslitelně patří i polní záchod - latrína. Snažíme se tábořit co nejvíce tradičním způsobem, takže všechny táborové stavby si stavíme sami na "zelené louce".

                           

Na tábořišti není zavedena elektřina. Nevyplatí se tedy dítě vybavit nejmodernějším typem chytrého telefonu. Zdejší podmínky (rozdíly teplot mezi dnem a nocí, vysoká vlhkost) nejsou pro elektronické zařízení jakéhokoli typu příznivé. Pro případný kontakt s dětmi můžete využít buď tradičně pohledem, či dopisem, nebo lze kontaktovat některého člena vedení.

Motivační oblek

Každý tábor připravujeme na určité téma, tzv. motivaci. Zpravidla se jedná o více či méně podrobné sledování určité literární předlohy, která prostupuje celým táborem a působí jako jednotící prvek.

Motivace tábora 2021 jsou Vikingové

Každý táborník by měl mít svůj vlastní motivační oděv, který si na sebe oblékne při hraní motivovaných her, různých ceremonií a v neposlední řadě při účinkování v divadle během návštěvního dne. Šikovným maminkám doporučujeme oblek ušít, případně seskládat z oděvních kusů sehnaných v second-handu či z oděvů starých, již nenošených. Součástí letošní motivace je meč. V rámci motivace by měl být obouruční, délky čepele od země po kyčel.

Pro inspiraci ještě přiložíme obrázky

Odevzdávání věcí na tábor

Předávání věcí na tábor proběhne 25. června a 29. června od 18:00 do 19:00 v klubovně. Prosím, balte věci dětí nejlépe do velkých igelitových pytlů, pevně stáhněte a označte jmenovkou, při převážení by se jinak mohly poškodit. Zároveň sbalte věci také do velkého oddílového batohu, který musí mít na tábor všichni s sebou!

Všechny důležité informace ohledně odjezdu na tábor budeme předávat na poslední oddílovce, která se uskuteční v ještě neurčené době v klubovně. Zároveň zde děti dostanou potvrzení o bezinfekčnosti, které je potřeba vyplnit 1 den před odjezdem na tábor. Všechny tyto informace budou také zde na webu.

Návštěvní den

Adresa na tábor

Nejlepší formou kontaktu s dětmi na táboře jsou dopisy. Každého, ať malého či velkého táborníka, dopis potěší, takže pište na tuto adresu:

Jméno dítěte
LT Třicítka a Dvojka
pošta Sloup v Moravském krasu
okres Blansko
679 13

Ceny tábora

4500 Kč - základní sazba pro členy oddílu
3750 Kč - sourozenci
3000 Kč - rádcové
2250 Kč - instruktoři
1500 Kč - programoví vedoucí
5200 Kč - cena pro nečleny oddílu

V případě jakýchkoli nejasností ohledně tábora, prosím kontaktujte některého z vedoucích v sekci kontakty.

Cesta na tábořiště

Doporučujeme si vyhledat nejlepší cestu na tábor na internetu - např. ZDE nebo třeba ZDE, popř. je možno na tábořiště docestovat po níže uvedených trasách. 

1. možnost:

Olomouc - Prostějov - Plumlov - Drahany - Niva - Vysočany - šošůvka - Sloup

2. možnost:

Olomouc - Prostějov - Ohrozim - Vícov - Protivanov - Žďárná - Ludíkov - Němčice - Sloup

Mapa tábořiště

Ze Sloupu až na tábořiště vede asfaltová cesta (se zákazem vjezdu motorových vozidel!) značená modrou turistickou značkou, po které můžete dojet (pouze s patřičnýmm povolením, případně při hromadném příjezdu viz. výše) až k táboru. Cesta je primárně cyklostezka a je poměrně úzká, dávejte si pozor na cyklisty a bruslaře.

 

Kontakt

Pokud byste se rádi dozvěděli více o naší oddílové činnosti, nebo nás případně chtěli kontaktovat, využijte, prosím, naší e-mailové adresy:
vedeni@tricitka.com